Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Balenie a úprava kuracieho mäsa a výrobkov,polotovarov z neho. Pre Rakúskeho zamestnávateľa hľadáme pracovníkov a pracovníčky na tieto pozície: pracovník na linke,čistenie a krájanie mäsa,výroba mäsových výrobkov,balenie a štítkovanie polotovarov,umývanie strojov,liniek,debničiek,skladník vzv., nasadzovanie do závesných úchytiek, ukladanie a čistenie folií, krájanie kuracích pŕs. Nejde o prácu na porážku hydiny alebo odstránení vnútorností.

Miesto práce: St.Pölten z Wiedne cc 65 km / 150km od Bratislavy

Typ pracovnej ponuky: Balenie a spracovanie kuracieho mäsa a polotovarov

Počet volnych miest: 30 +podľa požiadaviek zamestnávateľa -priebežne sa doplňujú zamestnanci

Druh pracovného pomeru: Brigáda na určitú skúšobnú dobu 2 mesiace po osvedčený na stálu pracovnú Rakúsku zmluvu s dalšími pracovnými výhodami

Termín nástupu:OBSADENÉ 3.4.2017 10.4.2017, 5.5.2017

Dĺžka práce: dodo 3.7.2017,10.7.2017 a 5.8.2017 s možnosťou zo strany zamestnávateľa na trvalú pracovnú zmlúvu. Zamestnávateľ Vám platí všetký odvody vrátane zdravotného, nemocenského,dôchodkového,úrazového poistenia a nahlasuje do sociálneho a daňového systému podľa Rakúskej legislatívy.

Ponúkaná hod.mzda:
  • spracovanie a porciovanie hydiny 9,5 Eur. brutto/hodina
  • balenie mäsa a mäsových výrobkov,sklad,vzv od 8,2 Eur. brutto/hodina
  • upratovanie,umývanie debničiek,strojov,štítkovanie a ostatné pom.práce od 7,3 Eur. brutto/hodina


Mesačný priemerný zárobok: od 1200 Eur.(pomocné práce), od 1500 Eur.(na linke,v hale,balička atd.) až do 2500 Eur.(mäsiari)/ netto + príplatky za poobednú smenu+pracovné benefity a soboty

Možnosť práce na živnostenský list: áno po skončený 2 mesačnej skúšobnej doby za lepšej hod.mzdy

Mzda: Počas skúšobnej doby 3 mesiacov sa vypláca v 2x do mesiaca v hotovosti ,s možnosťou vybratia jednorázovo zálohu do výšky 150 Eur. Po skončeny skúšobnej doby je výplata vyplácaná raz mesačne na Rakúsky,alebo Slovensky bankový účet. Po 6 mesiacoch 13 plat,vianočné odmeny, 24 dní platenej dovolenky. Po osväčeny v skúšobnej doby a predĺžený pracovnej zmluvy zo strany zamestnávateľa máte o 0,4 centov na hod.viac.

Zálohy: až po odpracovaný 6 dňoch do výšky 150 Eur.

Strava: Zabezpečuje si každý individuálne sám. Na pracovisku je možnosť sa stravovať za výhodné ceny. Zamestnávateľ Vám hradí jednu stravu v pracovný deň. V závode sa nachádzajú bufety kde sa dajú kúpiť polotovary a hotové jedla zo zamestnaneckými zľavami na prevádzkach sú automaty kde sa bezplatne podáva káva,čaj,voda.

Pracovná doba: pracuje sa dvojzmennej prevádzke (ranná a poobedná), 8 hodín denne 40-48 hod. týždenne,nedeľa voľno,možnosť robiť nadčasy podľa požiadavky zamestnávateľa v prípade na turnusy 3+1

Ubytovanie: Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom do Rakúska v cene nájomného 30 Eur.na týždeň vrátane veškerých režijných nákladov (elektrina,voda,plyn). Zamestnávateľ je členom asociácie SNF – je striktne kontrolovaný na to aby zabezpečoval kvalitné ubytovanie. To znamená, že ubytovanie je dostatočne priestranné a vybavené s funkčnou kuchyňou (chladnička, sporák...). Izby sú dvoj,štvor,šesť a osem miestne vybavené na izbe socialnimi zariadeniami( wc,umyvadlo). Uzamykatelné sprchy sú umiestnené na chodbe. Od zamestnávateľa navyše dostane štartovací balík – vankúš a paplón. Na ubytovni je možnosť si prať veci za 1 eurovy žetón. Poplatok za ubytovanie je strhávaný zo mzdy pracovníka.Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie ani žiadne depozity.

Vek: od 18- 65 rokov,je možné umiestniť ženy,mužov,páry.

Oblečenie: Treba si zo sebou vziať teplé oblečenie. Pracuje sa v bielych pracovných odevoch a ochrannej obuvi, ktorú poskytuje zamestnávateľ. Pod pracovnými odevmi majú zamestnanci vlastné odevy. Pracovné náradie podľa potreby poskytne zamestnávateľ. Z prvej výplaty sa berie depozit za odevy, obuv, náradie a magnetickú kartu (tá je potrebná na vstup do závodu). Výška depozitu je 30 Eur. (po osvedčený sa v skúšobnej doby sa v plnej výške depozit vracia zamestnancovi).Vyžaduje sa, aby si zamestnanci vždy obliekali predpísanú obuv, plášte, či pokrývky hlavy a fúzov/brady.

Doprava do práce: Ste vozený firemnými minibusmi zdarma.

Doprava do zahraničia: Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Rakúska priamo k zamestnávateľovi. (Nikde nemusíte prestupovať,prepravca Vás zavezie priamo na adresu ubytovne kde Vás už bude čakať a počas celej doby bude s Vami Slovenský koordinátor) Cena cestovného lístka závisí podľa nástupného miesta od 30 Eur. do 50 Eur. na osobu vrátane batožiny. Presnejšie o trase autobusu,nástupných miest a cene lístka sa dozviete po registrácii e-mailom,telefonicky ako aj priložené na web stránke v bode doprava. Cestovné nieje zamestnávateľom preplácané. Na prvý krát nieje možné vycestovat individuálne až neskôr.

Požiadavky zamestnávateľa:
  • minimálne základne vzdelanie na balenie mäsových výrobkov,umývanie debničiek,strojov,miestností
  • bez praxe, len na pomocné a upratovacie práce nakoľko budete zaškolený na danú pracovnú pozíciu
  • bez jazykových znalosti (základy NJ na komunikatívnej úrovni sa dohovoriť na pozície skladník,vzv)
  • bez zdravotných problémov nakoľko sa jedna o fyzicky náročnú prácu v chladnom prostredí pri celoročnej teplote od 10-15°C
  • na vykostovanie a porciovanie prax aspoň 6 mesiacov a ovládanie prácu s nožom
  • pracovitosť,zodpovedný prístup k práci a fyzická zdatnosť,nekonfliktný
  • znalosť hygienických a bezpečnostných pravidiel v potravinárstve (budete na mieste poučení)


Poplatky: Na Slovensku sa platí administratívny poplatok v sume 22 Eur.(Asistenčné služby spojené s ním nájdete podrobne rozpísané v bode poplatky na aký účel slúži). Sprostredkovateľky poplatok je 75 Eur.,platí sa v zahraničí z prvej zarobenej mzdy. Žiadne ďalšie poplatky už neplatíte. Snažíme sa, aby Vaše vstupné náklady boli čo najnižšie a preto sa uhrádzajú iba nevyhnutné potrebné veci.

Vstupné náklady za prácou, vycestovaným: Administratívny poplatok 22 Eur. a cestovné, ktoré je od 30-50 Eur. na osobu

Potrebné dokumenty na zaregistrovanie: Treba vypísať a zaslať čim skôr registračný formulár nakoľko je limitovaný počet na brigádu z Rakúskej strany. Registračný formulár nájdete priložený na tejto web stránke a taktiež si ho môžete vyžiadať na zaslanie na Vašu poštovú ,alebo e-mailovú adresu bezplatne. Spolu s vypísaným registračným formulárom je potrebné uhradit aj administratívny poplatok vo výške 22 Eur.

Potrebné dokumenty si vziať zo sebou: Doklad totožnosti OP,alebo pas,zdravotnú kartičku,alebo európsky zdravotný preukaz,prípadne vodičský preukaz,výučný list,certifikáty,alebo odporúčanie od predchádzajúceho zamestnávateľa( iba mäsiari ) a finančnú hotovosť na stravu vo výške cc 50 Eur.

Oslovila Vás naša ponuka? Zaregistrujte sa ešte dnes na našej web stránke a zašlite nám Vašu žiadosť na registracia@pracaeu.sk

Prihlásiť sa na pracovný ponuku

Ponuka je aktuálna do zmazania,alebo naplnenia požadovaného stavu uchádzačmi. Termín uzávierky je 24.4.2017

Rýchly kontakt

Ak máte záujem o pracovnú ponuku, môžete nás konktatovať pomocou kontaktného formulára:
Galéria