Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsadzujeme zamestnancov na voľné pracovné miesta pre Rakúskych partnerov do logistických centrál a fabrík zameraných na výrobu a balenie tovaru. Práca je vhodná pre ženy a mužov. Pracuje sa v dvojzmenných prevádzkach. Ide o pracovné pozície pracovník/čka vo výrobe príjem,kontrola,vydaj,triedenie,balenie tovaru,štitkovanie, vzv, skladník, práca so skenerom,nakladanie do krabíc,paliet a iné.

Miesto práce: Wien a Graz / Wien-80 km, Graz-270 km od Bratislavy

Typ pracovnej ponuky: Kontrola a balenie tovaru

Počet voľných miest: Wien 22 miest a Graz 10 miest

Druh pracovného pomeru: Brigáda na skúšobnú dobu 3 mesiacov po nej na plný úväzok.

Termín nástupu:OBSADENÉ 4.4.2017 a 28.4.2017 a Graz 24.4.2017 po vybavený potrebných formalít,Termín sa ešte oboznámi telefonický zaregistrovaným uchádzačom.

Dĺžka práce: Ide o skúšobnú troj mesačnú dobu na Rakúsku pracovnú zmluvu počas ktorej Vás zamestnávateľ nahlasuje do zdravotného, sociálneho a daňového systému podľa Rakúskej legislatívy. Po osvedčený na trvalý pracovný pomer s ďalšími pracovnými výhodami.

Ponúkaná hod.mzda:
  • na balenie, štítkovanie, triedenie, pomocný pracovník vo výrobe ,práca so skenerom a iné od 7,6-9,2 Eur. na hod./brutto
  • na vzv,skladník,expedícia/výdaj tovaru od 8,3-9,5 Eur. na hod./brutto


Mesačný priemerný zárobok: od 1500 Eur./ netto + príplatky za poobednú smenu a soboty

Mzda: Výplata je raz mesačne, vždy v šiesty pracovný deň po odpracovanom mesiaci. Počas skúšobnej doby 3 mesiacov sa vypláca v hotovosti. Po skončený skúšobnej doby je zasielaná na bankový účet( možnosť zasielať aj na Slovenský bankový účet). Po 6 mesiacoch 13 plat,vianočné odmeny, 24 dní platenej dovolenky.

Zálohy: Možnosť brania záloh po odpracovanom týždni

Pracovná doba: Pracuje sa dvoj zmennej prevádzke 8 hodín denne, ranná od 6-14 hod.a poobedná od 14:30-22:30,týždenne 40-48 hod. možnosť robiť nadčasy podľa požiadavky zamestnávateľa aj 12 hod. denne víkendy za príplatok +odmeny. Dá sa vybaviť aj na turnusy 3+1, alebo 4+1.

Strava: Zabezpečuje si každý individuálne sám. Počas 8 hod. práce máte zabezpečenú bez poplatku raz stravu od zamestnávateľa podávanú v zamestnaneckej jedálne. V závode sa nachádzajú bufety kde sa dajú kúpiť hotové jedlá,polotovary. Na prevádzkach máte bezplatne k dispozícii automaty na čaj,vodu.

Ubytovanie: Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom ,hradí si ho zamestnanec vo výške 150 Eur. na mesiac ,ktorá sa zráža z hrubej mzdy. Ide o prácu vo Wiedni v Grazi ubytovanie bezplatne. Zamestnávateľ prispieva v sume 50 Eur.( ponuka-Graz) .Ubytovanie je zabezpečené v penziónoch,moteloch,alebo v rodinných domoch na dobrej úrovni. Od práce sú vzdialené do 25 km. Izby sú dvoj a štvor lôžkové vybavené s miestnosťou so socialnimi zariadeniami( wc,umývadlo,sprcha). Na ubytovni, alebo v izbách sa nachádza TV, a bud varič s chladničkou,alebo kuchynka, na prípravu stravy.

Oblečenie: Treba si zo sebou vziať tmavé nohavice( rifle,tepláky, atd.) Ostatné veci budete dostávať vrátane obuvi, vstupnej karty a zámkou od skriniek

Doprava do práce: Doprava do práce je zabezpečená bezplatne firemnými autami, minibusom. Podľa možnosti sa dá ísť aj vlastným autom (kolegovia sa Vám poskladajú na cestu).

Doprava do zahraničia: Organizujeme cestovanie zo Slovenska priamo k zamestnávateľovi, alebo k farmárovi. Nikde nemusíte prestupovať, prepravca Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa. Počas cesty a na mieste sa bude nachádzať koordinátor zo Slovenska, pridelená osoba, ktorá s Vami bude počas celej doby. Na niektoré ponuky je možné vycestovat aj individuálne vlastným autom, ale niektoré ponuky si vyžadujú spoločnú prepravu aspoň na prvý kontakt. Cestovné je zamestnávateľom preplácané. Cena cestovneho sa pohybuje od 30 Eur.(Wien) až do 50 Eur. (Graz) na osobu vrátane batožiny (max. 2 veľké kabele, kufre). Cena závisi najmä od jednotlivých nástupných miest a cieľového miesta. Presnejšie o trase autobusu, nástupných miest a cene lístka sa dozviete po registrácii e-mailom, telefonicky ako aj priložené na web stránke v bode doprava okolo 25.3.2017 max.však 10 dní pred odchodom.

Požiadavky zamestnávateľa:
  • bez praxe
  • bez jazykových znalosti na pozície (balenie,triedenie,vizuálna kontrola,štitkovanie, nakladanie do krabíc,práca so skenerom,pomocní pracovník a iné…)
  • jazykové znalosti na úrovni A1(príjem a výdaj tovaru,skladník,vzv,)
  • pracovitosť,zodpovedný prístup k práci a fyzická zdatnosť,nekonfliktný vek od 18 rokov
  • na prácu v sklade a príjem, výdaj tovaru čistý register trestov


Poplatky: Na Slovensku sa platí administratívny poplatok v sume 22 Eur.(Asistenčné služby spojené s ním nájdete podrobne rozpísané v bode poplatky na aký účel slúži). Sprostredkovateľky poplatok je 75 Eur.,platí sa v zahraničí jednorázovo zo mzdy. Žiadne ďalšie poplatky už neplatíte. Snažíme sa, aby Vaše vstupné náklady boli čo najnižšie a preto sa uhrádzajú iba nevyhnutné potrebné veci.

Vstupné náklady za prácou, vycestovaným: Administratívny poplatok 22 Eur. a cestovné, ktoré je od 30-50 Eur. na osobu

Potrebné dokumenty na zaregistrovanie: Treba vypísať a zaslať čim skôr registračný formulár nakoľko je limitovaný počet na brigádu. Registračný formulár nájdete priložený na tejto web stránke a taktiež si ho môžete vyžiadať na zaslanie na Vašu poštovú ,alebo e-mailovú adresu bezplatne. Spolu s vypísaným registračným formulárom je potrebné uhradiť aj administratívny poplatok vo výške 22 Eur.

Potrebné dokumenty si vziať zo sebou: Doklad totožnosti OP,alebo pas,zdravotnú kartičku,alebo európsky zdravotný preukaz,prípadne vodičský preukaz,platné doklady na vzv.

Oslovila Vás naša ponuka? Zaregistrujte sa ešte dnes na našej web stránke a zašlite nám Vašu žiadosť na registracia@pracaeu.sk

Prihlásiť sa na pracovný ponuku

Ponuka je aktuálna do zmazania,alebo naplnenia požadovaného stavu uchádzačmi. Termín uzávierky je 20.4.2017

Rýchly kontakt

Ak máte záujem o pracovnú ponuku, môžete nás konktatovať pomocou kontaktného formulára:
Galéria