Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zber broskýň a nektarinek z nízkokmenných stromov. Zbiera sa skoro ráno od 7 hod. do 10kg vedier broskyňe a 7kg nektarinky a presýpajú sa do prepraviek a veľkokapacitných kaziet, ktoré idú na ďalšie spracovanie a uskladnenie do fabriky. Pre Talianskeho zamestnávateľa hľadáme pracovníkov a pracovníčky na tieto pozície: zberač ovocia v sadoch,pracovník na linke-triedenie,balenie,čistenie,etiketovaný a iné pomocné práce

Miesto práce: Faenza oblasť Emília-Romagna medzi Bologna a Rimini / 860 km od Bratislavy

Typ pracovnej ponuky: zber a spracovanie ovocia

Počet volnych miest: Celkový počet 65 miest s toho ešte 10 volných

Druh pracovného pomeru: Brigáda na určitú dobu počas trvania zberu

Termín nástupu:okolo 10.júla presný termín sa oboznámi telefonický už zaregistrovaným uchádzačom

Dĺžka práce: Do konca letných prázdnin,priebežne to trvá do 22-28.8. Zamestnávateľ Vás nahlasuje do zdravotného, sociálneho a daňového systému podľa Talianskej legislatívy. Po príchode k zamestnávateľovi dostávate dočasný zdravotný preukaz,daňové identifikačné číslo codice fiscale.

Ponúkaná hod.mzda:
  • na zbere podľa množstva nazbieraného ovocia.
  • za jednu 20 kg debničku 2,5 Eura brutto+ príplatky za kvalitu a množstvo nazbieraného ovocia za deň
  • za 300 kg veľkokapacitnú kazetu 12,5 Eur. brutto+ príplatky za množstvo nazbieraného ovocia za deň
  • práca na linke pri triedení,balení a etiketovaný 6,35 Eur. brutto/hodina


Mesačný priemerný zárobok: od 1100 Eur./ netto + príplatky+nadčasy a soboty

Mzda: Vyplácaní každý týždeň v sobotu po skončeny smeni v hotovosti

Zálohy: nieje možné vyberať

Pracovná doba: pracuje sa jednozmennej prevádzke (ranná),8 hodín denne 48 hod. týždenne,nedeľa voľno(nieje podmienkou dá sa ísť do práce za príplatok) možnosť robiť nadčasy podľa požiadavky zamestnávateľa aj 12 hod. denne za príplatok +odmeny( zabezpečí stravu 1 x za deň). Na zbere sa pracuje aj 10 hodín denne taktiež sa dá pracovať dlhšie za príplatok+odmeny(zabezpečí stravu 1 x za deň)

Strava: Zabezpečuje si každý individuálne sám. Po odpracovaní viac ako 8hod.za deň, zabezpečuje bezplatne raz za deň stravu zamestnávateľ

Ubytovanie: Ubytovanie je zabezpečené bez poplatku,hradí zamestnávateľ. Ubytovaný ste na hospodárskom dvore farmára vedľajšej budove. Izby sú dvoj a štvor lôžkové vybavené funkčnou kuchyňkou (chladnička, varič…) a na každej izbe je miestnosť vybavená socialnimi zariadeniami( wc,umyvadlo,sprcha). Posteľné prádlo,poduška a paplón je na izbe.Na ubytovni je bezplatne možnosť si prať veci a pripojenie na wifi.Oblečenie: Treba si zo sebou vziať letné oblečenie a ochranné pomôcky (okuliare, čiapku, opaľovacie krémy). Od zamestnávateľa budete dostavať pracovné pomôcky,rukavice a pršiplášť.

Doprava do práce: Na zberi ste vozeni na vlečke traktora,alebo individuálne. Na prácu do haly chodíte peši je to 3 min.od ubytovne.

Doprava do zahraničia: Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Talianska priamo k zamestnávateľovi. (Nikde nemusíte prestupovať,prepravca Vás zavezie priamo na adresu ubytovne kde Vás už bude čakať a počas celej doby bude s Vami Slovenský koordinátor) Cena cestovného lístka závisí podľa nástupného miesta, ale max. do 80 Eur. na osobu vrátane batožiny. Presnejšie o trase autobusu,nástupných miest a cene lístka sa dozviete po registrácii e-mailom,telefonicky ako aj priložené na web stránke v bode doprava. Cestovné nieje zamestnávateľom preplácané.Dá sa vycestovať aj individuálne vlastným autom.

Požiadavky zamestnávateľa:
  • bez praxe
  • bez jazykových znalosti
  • pracovitosť,zodpovedný prístup k práci a fyzická zdatnosť,nekonfliktný
  • vek od 18 rokov a výška nad 165 cm


Poplatky: Na Slovensku sa platí administratívny poplatok v sume 22 Eur.(Asistenčné služby spojené s ním nájdete podrobne rozpísané v bode poplatky na aký účel slúži). Sprostredkovateľky poplatok je 75 Eur.,platí sa v zahraničí na konci zberu. Žiadne ďalšie poplatky už neplatíte. Snažíme sa, aby Vaše vstupné náklady boli čo najnižšie a preto sa uhrádzajú iba nevyhnutné potrebné veci.

Vstupné náklady za prácou, vycestovaným: Administratívny poplatok 22 Eur. a cestovné, ktoré je do 80 Eur. na osobu

Potrebné dokumenty na zaregistrovanie: Treba vypísať a zaslať čim skôr registračný formulár nakoľko je limitovaný počet na brigádu. Registračný formulár nájdete priložený na tejto web stránke a taktiež si ho môžete vyžiadať na zaslanie na Vašu poštovú ,alebo e-mailovú adresu bezplatne. Spolu s vypísaným registračným formulárom je potrebné uhradit aj administratívny poplatok vo výške 22 Eur.

Potrebné dokumenty si vziať zo sebou: Doklad totožnosti OP,alebo pas, prefotený doklad totožnosti, zdravotnú kartičku,alebo európsky zdravotný preukaz,prípadne vodičský preukaz a finančnú hotovosť na stravu vo výške cc 100 Eur.

Oslovila Vás naša ponuka? Zaregistrujte sa ešte dnes na našej web stránke a zašlite nám Vašu žiadosť na registracia@pracaeu.sk

Prihlásiť sa na pracovný ponuku

Ponuka je aktuálna do zmazania,alebo naplnenia požadovaného stavu uchádzačmi. Termin uzáverky je 31.5.2017

Rýchly kontakt

Ak máte záujem o pracovnú ponuku, môžete nás konktatovať pomocou kontaktného formulára:
Galéria