Zabezpečujeme vrátenie dane z príjmu a/alebo dôchodkového poistenia.

Chcete požiadať o vrátenie daní za prácu v zahraničí? Požiadajte o vrátenie daní ešte dnes.

Vedeli ste, že ak ste pracovali v zahraničí a platili dane z príjmov, môžete mať nárok na refundáciu daní? Či už ste pracovali v Rakúsku, v Taliansku, v Nemecku, vo Veľkej Británii, alebo v iných štátoch EU, kolektív daňových odborníkov môže vyžiadať Vašu daňovú refundáciu a poslať peniaze priamo na Váš bankový účet.

Ponúkame Vám pomoc pri žiadaní o vrátenie daní za prácu v zahraničí. Len u nás nájdete jednoduché vrátenie daní zo zahraničia, profesionálny prístup, efektívny a spoľahlivý spôsob žiadosti o vrátenie daní. Spolupracujeme s najväčšou a najúspešnejšou spoločnosťou zaoberajúcou sa vrátením daní za prácu v zahraničí. Požiadať o vrátenie daní je možné spätne až päť rokov. Dane, o vrátenie ktorých u nás požiadate, Vám prídu na Váš účet alebo šekom v najkratšom možnom čase. Daňové úrady to posielajú od 1-5 mesiacov od podania žiadosti, taktiež to záleží aj od danej krajiny. Garantujeme Vám maximálnu možnú refundáciu Vašich daní.

Neviete, ako požiadať o vrátenie daní zo zahraničia? Postup je veľmi jednoduchý. Stačí ak on-line vypíšete registračný formulár na vrátenie daní zo zahraničia a pridáte číslo daňového dokladu z danej krajiny a kópiu dokladu totožnosti, občiansky preukaz alebo pas a my vyplníme daňové formuláre, tak ako je to potrebné. Vysvetlíme Vám, aký bude ďalší postup a poskytneme všetky potrebné informácie tak, aby sa urýchlil celý proces vybavovania vrátenia daní. V prípade, že pri vypĺňaní nebudete potrebovať pomoc, kliknite na: ON-LINE VRÁTENIE DANÍ a vyplňte on-line registráciu.Získajte Vaše dane späť!

Cenník za služby spojené s vybavením vrátenia daní:

(poplatok sa hradí len s priloženým vypísaným formulárom, či už zaslaný elektronicky alebo poštou).

pre klientov, ktorým sme v predchádzajúcom roku sprostredkovali prácu: 17 € / 512,14 Sk

pre ostatných: 20 € / 602,52 Sk v prípade, že nemáte nárok na refundáciu, vrátime Vám takmer celý poplatokVšetky platby sa realizujú vkladom v hotovosti v ktorejkoľvek pobočke vub banky, alebo prevodom na účet. Ako variabilný symbol uvediete svoje telefónne číslo. Bez neuvedenia tochto udaja budú Vaše platby neidentifikovateľné a preto nemusia byť akceptované. Platby poštovou poukážkou nebudú akceptované!